I KOLEM VAŠEHO DOMU MŮŽE BÝT KRÁSNÝ PLOT

Betonové ploty vytvoří útulné prostředí i pro ty nejnáročnější. Vsaďte na profesionální montáž a kompletní servis a získejte betonový plot na klíč.

Jak to může vypadat u vás

Betonový plot je elegantním řešením oplocení moderního i staršího domu, dodá mu šmrnc a vám soukromí a pocit bezpečí.

Samotná realizace je velmi rychlá, pokud se rozhodnete pro montáž od profesionálů. Montáž probíhá v několika krocích, rychle a bezproblémově. Domluvte si montáž betonového plotu na klíč, nebudete se muset o nic starat a získáte praktický a zároveň estetický plot raz dva.

Jak může betonový plot konkrétně vypadat? Máme pro vás pro inspiraci několik realizovaných projektů betonového oplocení. Prohlédněte si naše reference, jak betonový plot sluší jiným domům.

Čáslav

Cvrčovice

Hřebeč u Kladna

Jablonec nad Nisou

Kbely

Kbely

Kounov

Liberec

Písek

Skřivany

Sopřeč

Vejprtice


Chcete si nechat postavit betonový plot?

Nemáte-li sami čas, nechte si betonový plot postavit od profesionálů, kteří se stavbou oplocení zabývají již řadu let a mají spousty zkušeností. Spolehněte se na zkušené odborníky, kteří vědí, co dělají a nedělají to poprvé. Nebudete litovat a získáte okrasný a praktický plot na klíč.

KONTAKTUJTE NÁS

Není plot jako plot

Někdy dokonce ani betonový plot nemusí být totéž jako betonový plot.

Jak to myslíme? Záleží totiž na výrobci. My vám nabídneme betonový plot vyrobený z kvalitního a certifikovaného betonu stálého složení, který pak zajistí plotu jeho prvotřídní vlastnosti a dlouhou životnost. Často se ale prodávají také betonové ploty, které jsou vyrobeny z nekvalitních náhražek. Jak to poznáte? Kopie se prodávají nápadně levně a už od pohledu poznáte, že jim chybí kvalita. Nekupujte polské napodobeniny, vsaďte na léty ověřenou kvalitu, kterou vám nabídne betonový plot české výroby.

Odchylky v rozměrech jednotlivých desek v toleranci 5-7 mm a rovněž pórovitost desek jsou způsobené technologií ruční výroby a nejsou tedy důvodem k reklamaci díla.